niedziela, 16 czerwca 2013

Parę informacji + Poznajcie Little Pullip Dal Police Jack - czyli po prostu Jackie ♥

Hello! ^-^
Powracam po trzech tygodniach nie obecności, wraz z nową zdobyczą. (^o^) Ale najpierw parę spraw:
 1. Pragnę złożyć wam bardzo, bardzo, ale to bardzo spóźnione życzenia z okazji minionego Dnia Dziecka. 
 2. Pewnie nie każdy zauważył, ale parę tygodni temu opublikowałam wpis "Fotostory Avery". Jednakże usunęłam go, ponieważ: Primo, po pierwsze: z początku nie sprzyjała mi pogoda. Sekundo, po drugie: Akurat kiedy zaczęło się przejaśniać, a ja 'pstryknęłam' parę zdjęć nadających się do publikacji, nie udało się ich przesłać. No po prostu, za nic. ;_; Nawet mój tato (wielki komputerowiec XD) nie dał rady. Nie wierzę w zbieg okoliczności. Istnieje tylko jedno wytłumaczenie... Złośliwość rzeczy martwych. -.- Mam nadzieję, że mnie rozumiecie... Wiecie jak to jest, kiedy na coś się bardzo nastawiło, a potem, po wielu próbach, nie dochodzi się do sukcesu... A później (kiedy istnieje już taka możliwość na zrealizowanie planów) przychodzi do was coś ważnego, z czego ogromnie się cieszycie i nie macie zamiaru tłumić ot radości ponowieniem próby czegoś, co niegdyś sprawiło wam zawód...? 
 3. Ostatnio zauważyłam, że kilka blogerek napisały w swoich postach, że złapały pewną bakterię, tak jak i ja sama. ;_; Informuję was ponieważ, mam nadzieję, że macie może jaką radę, dotyczącą wyleczenia gronkowca złocistego? Jeżeli znacie jakiś sposób, na pozbycie się owej bakterii, prosiłabym, abyście dali mi znać w komentarzu, lub wysłali wiadomość na: Emilusiusia@wp.pl. Oczywiście sama stosuję rozmaite kuracje, lecz potrzebnej wiedzy nigdy za wiele. :) Ale oprócz tego, że "charczę" i odpluwam flegmę, wcale nie jest najgorzej... Nie czuję się osłabiona... Wręcz przeciwnie: pełna życia i rozradowana wieloma powodami. Jednak brakuje mi nieco do pełni zdrowia... :/ Jestem dość chorowita, ale mam nadzieję, że prędzej czy później mi to przejdzie... Choć mówi się, że nadzieja matką głupich... Mówi się także, iż nadzieja umiera jako ostatnia... 
 4. Na zakończenie roku szkolnego organizowana była "Wielka liga tabliczki mnożenia i dzielenia", a ja dostałam 99,5 punktów na 100 możliwych. (*-*)/ Tylko dwie osoby w klasie dostały 100/100. Ja akurat, według mnie, dostałam mój wymarzony wynik! A to ponieważ nie muszę się martwić, że jestem najgorsza, ani, że koledzy i koleżanki będą mi zazdrościć. A więc: Hip, hip, hurra - dziewięćdziesiąt dziewięć i pół! 
No to się rozpisałam... XD Czas już nadszedł, aby przejść do konkretu: Powitalne fotostory Jackie!  ♥   Niestety nie zrobiłam jej zdjęć przed rozpakowaniem... Byłam zbyt podniecona, w końcu to moja pierwsza pullip dal! ~( - )~ Tylko kilka zdjęć, zrobionych u mojej cioci i babci. Nie wiem czy przypadną wam do gustu, acz jednak wziąć pod uwagę trzeba także to, że nie doszłam jeszcze do pełnej wprawy... Ale robienie zdjęć, to jedna z niewielu czynności, które kocham...
Moje ulubione zdjęcie. ♥
 

Jackie: Strawberries time! ^-^
 

J: Strawberries? ♥
 

Wiem, ilość zdjęć jest zniewalająca, doprawdy. XD Mam kilka swoich ulubionych, ale z pewnością nie są one profesjonalne... :/ Są, jakie są. 
A jeżeli chodzi o Jackie pod koniec roku szkolnego, a na początek wakacji zacznę planować dla niej zakup obistu, 11 cm. A, natomiast, pod koniec wakacji i na początek roku szkolnego kupię dla niej jakiś pasujący wig. Widzi mi się w czarnym kolorze. ;* Ale wszelkie propozycje są dopuszczalne, rzecz jasna. 

Ano, na niedzielę coś wymyślę. ;) Mam w końcu czas, może wywiad, może zaprezentuję jakąś nową kreację, a może jeszcze co innego... Ale, jak na razie, nie będę sobie zaprzątać tym głowy. W końcu moja klasa w poniedziałek jedzie na wycieczkę do Krynicy Górskiej, a ja zostaję w domu... :/ Cóż, bardzo chciałabym pojechać, ale nie sprzyja mi choroba lokomocyjna... A także wolę w spokoju, pojechać tam na kilka dni podczas wakacji. Jechać po cztery godziny w jeden dzień, w obie strony, to jak dla mnie nieco za wiele... Wracając do konkretu, w poniedziałek będę miała nieco więcej wolnego czasu, toteż spróbuję uszyć coś dla mojej małej Jackie. ♥ JJJaaakkk jjjaaa sssiiięęę ccciiieeessszzzęęę,,, żżżeee jjjąąą mmmaaammm! 
Dobrze, a więc pozdrawiam i zapraszam w niedzielę. Lecę komentować wasze blogi. :)

PS: Acha, i jeszcze jedno: zastanawiam się nad zmienieniem adresu bloga, na: "My-little-pullip-world.blogspot.com". Potrzebuję waszej opinii, co wy na to? ^-^


~ *Emi*

16 komentarzy:

 1. Jackie jest śliczna! I ma piękne imię c:
  Adres bloga jest okej, nie musisz go zmieniać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ci dziękuję! c:
   Dziękuję za udzielenie opinii, rozważę ją z pewnością i poczekam na inne propozycje. :)

   ~ *Emi*

   Usuń
 2. Jackie to mój ulubiony little dal ;)
  Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :3
  A adres bloga jest spoko taki, jaki jest ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję. <3
  Dziękuję również za udzielenie opinii, mam nadzieję, że wyzdrowieję jak najprędzej. :)

  ~ *Emi*

  OdpowiedzUsuń
 4. jaka ładna :3
  podobają mi się zdjęcia ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznotka *u*
  Piękne zdjęcia chmur c:

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne zdjęcia
  Kocham little dale, a Police Jack to tym bardziej, ma takie urocze mangowe oczka =^.^=

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. ^-^
   A co do mangowych oczu, to zgadzam się jak najbardziej. =^.^=

   ~ *Emi*

   Usuń